Pigułka procedur wiedzy

Pismo

Pomoc dla ukraińskich uchodźców – promy

Przychodnie , szpitale

Ważne – kontakt do POLICJI, podejrzane sytuacje

WAŻNE DLA GDAŃSKA – CHĘTNI NA PROMY

WAŻNE! – POMOC PRAWNA

WAŻNE! – POMOC PSYCHOLOGICZNA

ZPŚ.643.15.2022 – wojewodowie-1

Informacja_dla_rodziców_dzieci_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_polskim

Informacja_dla_rodziców_dzieci_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_ukraińskim

Informacja_dla_studentów_i_naukowców_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_polskim

Informacja_dla_studentów_i_naukowców_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_ukraińskim

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/03/ukraine-flag-7074576_1920-1024x596.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/03/ukraine-flag-7074576_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiPigułka procedur wiedzy Pismo Pomoc dla ukraińskich uchodźców - promy Przychodnie , szpitale Ważne - kontakt do POLICJI, podejrzane sytuacje WAŻNE DLA GDAŃSKA - CHĘTNI NA PROMY WAŻNE! - POMOC PRAWNA WAŻNE! - POMOC PSYCHOLOGICZNA ZPŚ.643.15.2022 - wojewodowie-1 Informacja_dla_rodziców_dzieci_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_polskim Informacja_dla_rodziców_dzieci_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_ukraińskim Informacja_dla_studentów_i_naukowców_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_polskim Informacja_dla_studentów_i_naukowców_przybywających_z_Ukrainy_-_wersja_w_języku_ukraińskimWtryna SP6 w Kwidzynie