Miło nam poinformować, że uczniowie Klasy III c i Pani Grażyna Młot są głównymi laureatami konkursu „SKO-wicz bezpieczny w sieci„. Zapraszamy do zapoznania się z ich pracą w linku, który znajduje się poniżej. Jury składające się z przedstawicieli Oddziału I Banku PKO BP w Kwidzynie, pod przewodnictwem Pani Darii Kmiecik doceniło również prezentację Klasy III b i Pani Anety Karatysz.

Gratulujemy! Jak tylko będzie to możliwe przekażemy nagrody.

KLASA III C I PANI GRAŻYNA MŁOT PREZENTUJĄ:                                                                                    PRACA KLASY III B I PANI ANETY KARATYSZ:

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/sko.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/sko-150x150.jpgadminBez kategoriiMiło nam poinformować, że uczniowie Klasy III c i Pani Grażyna Młot są głównymi laureatami konkursu 'SKO-wicz bezpieczny w sieci'. Zapraszamy do zapoznania się z ich pracą w linku, który znajduje się poniżej. Jury składające się z przedstawicieli Oddziału I Banku PKO BP w Kwidzynie, pod przewodnictwem Pani Darii...Wtryna SP6 w Kwidzynie