Po raz kolejny nasi wychowankowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Tym razem startowaliśmy w lidze województwa pomorskiego juniorów i młodzieżowców. Na starcie tych silnie obsadzonych zwodów stanęło ponad 300 zawodników z 20 klubów naszego województwa.
Wśród nich było 13 zawodników z klas sportowych 7e i 8e ze Szkoły Podstawowej nr 6.
Na tle wielu znakomitych przeciwników nasi zawodnicy pokazali wysoką formę oraz ogromne zaangażowanie i hart ducha.
Nasi wychowankowie zdobyli 7 medali a kilka razy dosłownie otarli się o miejsca medalowe.
Na podium stawali: Nikola Iljin, Kinga Chojnacka, Michał Janusiewicz, Juliusz Stojek, Lena Szachmytowska oraz Magda Dobrowolska.

Pozostali nasi zawodnicy również zasługują na ogromne brawa za zaangażowanie, czynione postępy oraz rekordy życiowe.

 

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/Liga-1024x768.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/03/Liga-150x150.jpgadminBez kategoriiPo raz kolejny nasi wychowankowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Tym razem startowaliśmy w lidze województwa pomorskiego juniorów i młodzieżowców. Na starcie tych silnie obsadzonych zwodów stanęło ponad 300 zawodników z 20 klubów naszego województwa. Wśród nich było 13 zawodników z klas sportowych 7e i 8e ze Szkoły Podstawowej...Wtryna SP6 w Kwidzynie