,,Zacną rzeczą jest się uczyć, lecz jeszcze zacniejszą nauczać…”
( Mark Twain)
Tymi właśnie słowami, w imieniu wszystkich rodziców chciałabym podziękować DYREKCJI, NAUCZYCIELOM i PRACOWNIKOM Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie.
W minionym roku szkolnym przyszło się nam wszystkim zmierzyć z bardzo trudnym czasem. Problemem był wybuch epidemii, a co za tym idzie kłopoty natury technicznej i organizacyjnej, jak brak odpowiedniego sprzętu do zdalnego nauczania, czy brak wystarczającego czasu do pomocy dzieciom przez zapracowanych rodziców.
Pomimo tych trudności, wszyscy stanęli na wysokości zadania.
Wy, drodzy Nauczyciele,  byliście  ze swoimi uczniami prowadząc lekcje w tych niełatwych warunkach. Robiliście to na swoim prywatnym sprzęcie, na własny  koszt.
Musicie wiedzieć, że Wy, drodzy Nauczyciele, mieliliście i macie zawsze ogromny wpływ  na życie swoich uczniów i nawet wybuch pandemii tego nie zmienił.
DZIĘKUJĘ za Wasz trud, zaangażowanie i okazane serce!
Również Dyrekcji szkoły należą się słowa uznania i podziękowanie za tak sprawne kierowanie szkołą szczególnie w tym trudnym czasie.
Drodzy Uczniowie całej naszej „rodziny szóstkowej”! 
Z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnego roku szkolnego, a ósmoklasistom zakończenia szkoły.
Kochani ÓSMOKLASIŚCI!
POWODZENIA!  Wiele jeszcze  przed Wami.  Dziś się coś kończy – zamykacie pierwszy etap edukacji. Jest on dla Was przepustką do lepszego jutra. Wykorzystajcie jak najlepiej to, czego nauczyli Was „pedagodzy na szóstkę”.  Pamiętajcie o szkole, w której spędziliście dzieciństwo.
Rodzice!
I do Was kieruję słowa podziękowania za pomoc, za współpracę w Radzie Rodziców, za wsparcie działań Rady Rodziców, za to, że jako przewodnicząca mogłam na Was liczyć i że nigdy nie zostawiliście mnie z zadaniami, które  wymyślałam.

Dziękuję!

Korzystając z okazji życzę Pani Dyrektor, Paniom Wicedyrektorkom kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły, ale także dzieciom i młodzieży, jak też rodzicom radosnego i pełnego inspirujących przygód wypoczynku, wakacji spędzonych ciekawie, przyjemnie, a przede wszystkim zdrowo.
Iwona Srożak

                                                                           Przewodnicząca Rady Rodziców

adminBez kategorii,,Zacną rzeczą jest się uczyć, lecz jeszcze zacniejszą nauczać…” ( Mark Twain) Tymi właśnie słowami, w imieniu wszystkich rodziców chciałabym podziękować DYREKCJI, NAUCZYCIELOM i PRACOWNIKOM Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie. W minionym roku szkolnym przyszło się nam wszystkim zmierzyć z bardzo trudnym czasem. Problemem był wybuch epidemii, a co za tym...Wtryna SP6 w Kwidzynie