Miło nam poinformować, iż w zakończonych zawodach Finału Powiatu w pływaniu wszystkie 4 nasze drużyny zwyciężyły a co za tym idzie zakwalifikowały się do Finału wojewódzkiego. Ponadto w konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie zdobyli 22 medale (14 złotych, 6 srebrnych oraz 1 brązowy).

Naszą szkołę reprezentowali pływacy z klas 6 es, 7 es, 8 es oraz 2 siatkarki z klasy 5a.

 

 

 

W skład sztafet wchodzili następujący uczniowie oraz uczennice:
Stojek Juliusz,
Hejna Jakub,
Wasiewski Karol,
Bródka Bartosz,
Kowalczyk Alan,
Wójcik Jakub,
Grześkowiak Amelia,
Chojnacka Kinga,
Szachmytowska Lena,
Żak Agnieszka,
Lemańska Michalina,
Babalska Kinga,
Sosnowska Amelia,
Kwiatkowska Nina,
Iljin Nikola,
Gójska Maja,
Wróblewska Matylda,
Dobosz Ida,
Janusiewicz Michał,
Kaminski Cezary,
Pałdyna Jan,
Radziszewski Gabriel,
Kawiak Igor,
Zamyślewski Filip.
Indywidualnie złote medale zdobyli:
Stojek Juliusz,
Hejna Jakub,
Wasiewski Karol,
Kowalczyk Alan,
Grześkowiak Amelia,
Chojnacka Kinga,
Szachmytowska Lena,
Lemańska Michalina,
Babalska Kinga,
Kwiatkowska Nina,
Iljin Nikola,
Janusiewicz Michał,
Kaminski Cezary,
Pałdyna Jan,
Kawiak Igor.
Srebrne medale zdobyli:
Bródka Bartosz,
Wójcik Jakub,
Żak Agnieszka,
Sosnowska Amelia,
Gójska Maja,
Zamyślewski Filip.
Brązowy medal zdobył:
Radziszewski Gabriel.

Wszystkim uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/swim-3095629_1920-1024x682.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/swim-3095629_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiMiło nam poinformować, iż w zakończonych zawodach Finału Powiatu w pływaniu wszystkie 4 nasze drużyny zwyciężyły a co za tym idzie zakwalifikowały się do Finału wojewódzkiego. Ponadto w konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie zdobyli 22 medale (14 złotych, 6 srebrnych oraz 1 brązowy). Naszą szkołę reprezentowali pływacy z klas 6 es,...Wtryna SP6 w Kwidzynie