Drodzy Mieszkańcy

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta informujemy o odwołaniu do końca marca na terenie Kwidzyna publicznych wydarzeń i spotkań organizowanych przez Miasto Kwidzyn oraz miejskie jednostki i instytucje. Do końca marca nie odbędą się m.in. zaplanowane spektakle teatralne, spotkania autorskie, mecze lig miejskich, dni otwarte w szkołach, wycieczki szkolne oraz pozostałe organizowane przez samorząd wydarzenia z udziałem dużej liczby osób. Szczegółowy wykaz wydarzeń odwołanych znajduje się na stronach www Kwidzyńskiego Centrum Kultury i Biblioteki Miejsko – Powiatowej w Kwidzynie.

W przypadku zorganizowania wydarzenia publicznego (mecz, turniej etc.) przez stowarzyszenia lub związki sportowe, organizatorzy powinni być gotowi w razie konieczności na zweryfikowanie tożsamości uczestników wydarzenia (wymagania Wojewody Pomorskiego).

Wydarzenia sportowe, które z przyczyn organizacyjnych nie mogą zostać odwołane, odbędą się bez udziału publiczności.

Prosimy o śledzenie miejskich kanałów informacyjnych, tj, stronywww.kwidzyn.pl, profilu KwidzynCity na portalu społecznościowym Facebook, bezpłatnego miesięcznika Halo oraz aplikacji Blisko w celu uzyskania kolejnych informacji o działaniach profilaktycznych podejmowanych na terenie Kwidzyna.

Prosimy Państwa o zachowanie spokoju, ale i rozsądku. Podstawowe zalecenie służb sanitarnych – mycie rąk i unikanie dużych skupisk ludzi jest najskuteczniejszą formą ochrony przed wirusem. Prosimy o zapoznanie się z informacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego (https://gis.gov.pl) i stosowanie się do nich.

dr Piotr Widz
Zastępca Burmistrza ds. Społecznych
Urząd Miejski w Kwidzynie
ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn
tel.: 55 6464 713
e-mail: pwidz@kwidzyn.pl
adminBez kategoriiDrodzy Mieszkańcy W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta informujemy o odwołaniu do końca marca na terenie Kwidzyna publicznych wydarzeń i spotkań organizowanych przez Miasto Kwidzyn oraz miejskie jednostki i instytucje. Do końca marca nie odbędą się m.in. zaplanowane spektakle teatralne, spotkania autorskie, mecze lig miejskich, dni otwarte...Wtryna SP6 w Kwidzynie