Marysia Kuberska z klasy 7c została LAUREATKĄ Kuratoryjnego Konkursu z Informatyki, a Adam Biskupski z klasy 8c i Kuba Schreiber z klasy 7e – FINALISTAMI.

Warto  zauważyć, że Marysia jest jedną z dwóch uczennic w województwie z tytułem Laureata z Informatyki, jedynym Laureatem z powiatu kwidzyńskiego i naszego rejonu, no i jest dopiero w siódmej klasie…

Gratulujemy sukcesu naszym najlepszym informatykom!

 

 

 

 

Poniżej: Lista laureatów i finalistów.

adminBez kategorii  Marysia Kuberska z klasy 7c została LAUREATKĄ Kuratoryjnego Konkursu z Informatyki, a Adam Biskupski z klasy 8c i Kuba Schreiber z klasy 7e - FINALISTAMI. Warto  zauważyć, że Marysia jest jedną z dwóch uczennic w województwie z tytułem Laureata z Informatyki, jedynym Laureatem z powiatu kwidzyńskiego i naszego rejonu, no...Wtryna SP6 w Kwidzynie