Szanowni Państwo,
Rada Ministrów podjęła decyzję o zawieszeniu działań dydaktyczno-wychowawczych na terenie całej Polski w dniach od czwartku, 12 marca do środy 25 marca.
12 i 13 marca szkoła będzie prowadzić swoją działalność w systemie opiekuńczym oraz przeszkoli uczniów klas VIII i VII (z uwagi na egzamin) z korzystania z platform e-learningowych.
W okresie przerwy w działaniach dydaktyczno – wychowawczych, będziemy starli się wdrożyć system zdalnego nauczania.

Zgodnie z zaleceniami Rady Ministrów rodzice, którzy w dniach 12 i 13 marca są w stanie zapewnić opiekę nad najmłodszymi, proszeni są o pozostanie z dziećmi w domach.

ZUS informuje o możliwości skorzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego przysługującego na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem szkoły z powodu COVID-19.

Informacje znajdują się na stronach:
https://www.kuratorium.gda.pl/dotyczy-zawieszenia-zajec-w-publicznych-i-niepublicznych-przedszkolach-szkolach-i-placowkach-oswiatowych/
https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Prosimy rodziców i uczniów o śledzenie informacji w e-dzienniku oraz na stronach internetowych.

Lidia Nowacka- dyrektor szkoły

adminBez kategoriiSzanowni Państwo, Rada Ministrów podjęła decyzję o zawieszeniu działań dydaktyczno-wychowawczych na terenie całej Polski w dniach od czwartku, 12 marca do środy 25 marca. 12 i 13 marca szkoła będzie prowadzić swoją działalność w systemie opiekuńczym oraz przeszkoli uczniów klas VIII i VII (z uwagi na egzamin) z korzystania z platform...Wtryna SP6 w Kwidzynie