W naszej szkole cyklicznie odbywają się zajęcia robotyki, podczas których nasi uczniowie uczą się budować i programować roboty pozyskane z programu Laboratoria Przyszłości. Jest także grupa projektantów 3D, która swoje projekty drukuje na naszych drukarkach, także pozyskanych dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

Na zdjęciach uczniowie podczas budowy robotów LEGO Mindstorms i drukowania swoich projektów 3D.

 

#LaboratoriaPrzyszłości #Laboratoria Przyszlości @LaboratoriaPrzyszlosci

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/12/IMG-20221207-WA0003.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/12/IMG-20221207-WA0003-150x150.jpgadminBez kategoriiW naszej szkole cyklicznie odbywają się zajęcia robotyki, podczas których nasi uczniowie uczą się budować i programować roboty pozyskane z programu Laboratoria Przyszłości. Jest także grupa projektantów 3D, która swoje projekty drukuje na naszych drukarkach, także pozyskanych dzięki programowi Laboratoria Przyszłości. Na zdjęciach uczniowie podczas budowy robotów LEGO Mindstorms i drukowania...Wtryna SP6 w Kwidzynie