Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.

C.K. Norwid

Niech święta Bożego Narodzenia będą okazją do zbliżenia się do siebie,

poczucia wspólnoty i dostrzeżenia rzeczy wielkich w codziennych drobiazgach.

Życzymy Wszystkim, by zdrowie i radość były nieodłącznymi towarzyszami

w każdym dniu Nowego Roku, a nadzieja i pokój rozświetlały nasze życie

jak betlejemska gwiazda.

 

                                                                                       Dyrektor, Pracownicy i Uczniowie SP 6 w Kwidzynie

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/12/emotions-4637323_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/12/emotions-4637323_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiJest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie. C.K. Norwid Niech święta Bożego Narodzenia będą okazją do zbliżenia się do siebie, poczucia wspólnoty i dostrzeżenia rzeczy wielkich w codziennych drobiazgach. Życzymy Wszystkim, by zdrowie i radość...Wtryna SP6 w Kwidzynie