W naszej szkole rozpoczęły się już kolejne dodatkowe zajęcia z informatyki dla uczniów klas 408. Podczas kół uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie:

  • programowania
  • budowania i oprogramowania robotów
  • korzystania z czujników współpracujących z robotami (czujniki odległości od przeszkody, temperatury, światła, dźwięku, żyroskop i wiele innych)
  • projektowania wydruków 3D (przestrzennych)
  • drukowania swoich prac
  • projektowania, budowy i montażu (lutowanie, składanie) układów i obwodów elektronicznych, w tym całych robotów.

Sprzęt wykorzystywany w szkole podczas tych zajęć pozyskaliśmy z programów:

Zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się programowania robotów, projektowania 3D, a przy tym dobrze się bawić 🙂

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/11/20221026_163219-1024x768.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/11/20221026_163219-150x150.jpgadminBez kategoriiW naszej szkole rozpoczęły się już kolejne dodatkowe zajęcia z informatyki dla uczniów klas 408. Podczas kół uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w zakresie: programowania budowania i oprogramowania robotów korzystania z czujników współpracujących z robotami (czujniki odległości od przeszkody, temperatury, światła, dźwięku, żyroskop i wiele innych) projektowania...Wtryna SP6 w Kwidzynie