Po roku nauki i pracy nadszedł czas zasłużonego wakacyjnego odpoczynku. Niech będzie on czasem radości i beztroski bez względu na pogodę. Cieszcie się każdym wschodem i zachodem słońca, kropelką deszczu, tęczą na niebie i piękną przyrodą. Podziwiajcie uroki Polski, a jak będzie to możliwe – innych części świata. Odpoczywajcie bezpiecznie nad wodami, w górach i leśnych zakątkach. Wracajcie pełni pozytywnych wrażeń, z humorem, wypoczęci i pełni sił na kolejny rok szkolny.

Udanych i niezapomnianych wakacji 🙂
Lidia Nowacka
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/08/portugal-3029665_1280-1024x583.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/08/portugal-3029665_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiPo roku nauki i pracy nadszedł czas zasłużonego wakacyjnego odpoczynku. Niech będzie on czasem radości i beztroski bez względu na pogodę. Cieszcie się każdym wschodem i zachodem słońca, kropelką deszczu, tęczą na niebie i piękną przyrodą. Podziwiajcie uroki Polski, a jak będzie to możliwe - innych części świata. Odpoczywajcie...Wtryna SP6 w Kwidzynie