Dla naszych dzieci to okres wypoczynku, beztroski, pierwszych miłości, zawierania nowych znajomości, także internetowych, itp. Zdarza się, że czasem nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. Myślą, że nic złego ich nie spotka. Jako rodzice bądźmy czujni na nowe znajomości naszych dzieci, na treści których szukają oraz zamieszczają w Internecie. Obejrzyjmy filmiki, które oglądają na YouTube, rozmawiajmy czy nie są ofiarą hejtu, itp. Jeśli zaobserwujecie Państwo u swoich dzieci obniżony nastrój, zmianę dotychczasowego zachowania, coś was zaniepokoi, nie lekceważcie tych sygnałów. Nie bądźcie sami z problemem! Nie czekajcie! Skorzystajcie z KWIDZYŃSKIEGO TELEFONU ZAUFANIA – 88 77 82 500

Psycholog Ewa Rubaj- Biskupska
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/08/summer-g18ad1839c_1280-1024x682.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/08/summer-g18ad1839c_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiDla naszych dzieci to okres wypoczynku, beztroski, pierwszych miłości, zawierania nowych znajomości, także internetowych, itp. Zdarza się, że czasem nie zdają sobie sprawy z zagrożeń. Myślą, że nic złego ich nie spotka. Jako rodzice bądźmy czujni na nowe znajomości naszych dzieci, na treści których szukają oraz zamieszczają w Internecie....Wtryna SP6 w Kwidzynie