Podręczniki: komplet podręczników dzieci otrzymają w szkole z początkiem roku szkolnego.

Podstawowe wyposażenie: piórnik, 3 zeszyty w trzy linie–kolorowe, 3 zeszyty w kratkę, patyczki do liczenia, liczydło, cymbałki,  linijka ok. 20 cm, ołówki nie łamiące się,  gumka do zmazywania, długopisy ze zmazywalnym wkładem, ryza papieru białego, obuwie zmienne.

Przybory do plastyki:  podkładki do malowania, gruba teczka tekturowa z rączką (podpisana), wycinanki (kolorowy papier), plastelina, blok techniczny (białe kartki), blok rysunkowy i techniczny (kolorowe kartki), 3 kleje, nożyczki, farby plakatowe, farby akwarelowe, 3 pędzle różnej grubości, kubek, pastele mokre, kredki ołówkowe, kredki świecowe.

Wychowanie fizyczne: worek na strój gimnastyczny (podpisany), biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, białe skarpetki, obuwie sportowe z białą podeszwą.

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/07/colour-pencils-g4351d6ac1_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/07/colour-pencils-g4351d6ac1_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiPodręczniki: komplet podręczników dzieci otrzymają w szkole z początkiem roku szkolnego. Podstawowe wyposażenie: piórnik, 3 zeszyty w trzy linie–kolorowe, 3 zeszyty w kratkę, patyczki do liczenia, liczydło, cymbałki,  linijka ok. 20 cm, ołówki nie łamiące się,  gumka do zmazywania, długopisy ze zmazywalnym wkładem, ryza papieru białego, obuwie zmienne. Przybory do plastyki:...Wtryna SP6 w Kwidzynie