Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o ostatnich sukcesach wokalnych naszej uczennicy-Nikoli Komorowskiej VIII d, która w ostatnich tygodniach zdobyła następujące miejsca:

I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Pieśni Maryjnej w Nowym Stawie
II miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Wokalnym Polskiej Piosenki w Gdańsku.
Podczas obydwu konkursów Nikola zdobyła wielkie uznanie zarówno wśród Jury , zaproszonych gości i zebranej publiczności. Serdeczne gratulacje dla Nikoli oraz jej Rodziców.
Przed Nią jeszcze Ogólnopolski Konkurs Piosenki. Trzymamy wszyscy mocno kciuki. Powodzenia!

adminBez kategoriiZ ogromną przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o ostatnich sukcesach wokalnych naszej uczennicy-Nikoli Komorowskiej VIII d, która w ostatnich tygodniach zdobyła następujące miejsca: I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Pieśni Maryjnej w Nowym Stawie II miejsce w Kuratoryjnym Konkursie Wokalnym Polskiej Piosenki w Gdańsku. Podczas obydwu konkursów Nikola zdobyła wielkie uznanie zarówno wśród Jury...Wtryna SP6 w Kwidzynie