Drogie Dzieci.
Dziś Wasze święto. Niech każdego dnia spotyka Was coś zaskakującego, coś, co sprawi Wam nie tylko radość, ale wprawi Was w prawdziwy zachwyt, a może nawet w zadumę nad dostrzeżonym pięknem ?
I nie muszą to być wielkie sprawy, bo często do szczęścia wystarczą małe, powszednie rzeczy lub wydarzenia…
Można się zwyczajnie rozczulić widząc rozkwitający pączek na gałązce usychającego krzewu lub pochylić nad wdzięcznym tańcem motyla. Można z zachwytem wsłuchać się w słowicze trele lub śmiać się z nic nieznaczących treli moreli.
Dorośli, którzy też kiedyś byli dziećmi, serdecznie Wam życzą małych, codziennych, radosnych odkryć.
Pamiętajcie, że życie w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości to ogromne szczęście, zaś nauka bycia zadowolonym z tego, kim się jest, należy do dorosłych.
W imieniu dorosłych życzy Lidia Nowacka
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/06/girl-3194977_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/06/girl-3194977_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiDrogie Dzieci. Dziś Wasze święto. Niech każdego dnia spotyka Was coś zaskakującego, coś, co sprawi Wam nie tylko radość, ale wprawi Was w prawdziwy zachwyt, a może nawet w zadumę nad dostrzeżonym pięknem ? I nie muszą to być wielkie sprawy, bo często do szczęścia wystarczą małe, powszednie rzeczy lub wydarzenia… Można...Wtryna SP6 w Kwidzynie