Z ogromną przyjemnością pragnę Państwa poinformować ,że uczeń klasy VII c Michał Guzman w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn.”Portret rodzinny w szarości „otrzymał wyróżnienie (wyniki konkursu). Jest to duży sukces ,gdyż na konkurs napłynęły 2214 prace z terenu całej Polski. Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych.

Uczniowi i Jego rodzicom składam serdeczne gratulacje!

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/12/paints-1945856_640.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/12/paints-1945856_640-150x150.pngadminBez kategoriiZ ogromną przyjemnością pragnę Państwa poinformować ,że uczeń klasy VII c Michał Guzman w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn.'Portret rodzinny w szarości 'otrzymał wyróżnienie (wyniki konkursu). Jest to duży sukces ,gdyż na konkurs napłynęły 2214 prace z terenu całej Polski. Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych. Uczniowi...Wtryna SP6 w Kwidzynie