Uczeń klasy 8b, Jakub Wąsik rywalizował od początku roku szkolnego z najzdolniejszymi programistami ze wszystkich pomorskich szkół podstawowych  w ramach Ligi Zadaniowej z Informatyki. Rywalizacja polegała na rozwiązywaniu problemów z różnych dziedzin nauki, za pomocą własnych programów komputerowych. W drugim etapie, powiatowym Kuba zdobył tytuł Laureata, kwalifikując się jednocześnie do finału wojewódzkiego konkursu.
Finał Ligi Zadaniowej rozgrywany był 15 marca 2022 w Gdańsku. Po bardzo wyrównanej rywalizacji (jednopunktowe różnice w czołówce) Kuba zdobył tytuł Finalisty z wyróżnieniem (wyniki finału Ligi Zadaniowej), zajmując piąte miejsce w naszym województwie.
Wyniku pogratulował Marszałek Województwa Pomorskiego, przesyłając Kubie List Gratulacyjny!

Wielkie brawa Kuba!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/04/digital-388075_1280-1024x723.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/04/digital-388075_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiUczeń klasy 8b, Jakub Wąsik rywalizował od początku roku szkolnego z najzdolniejszymi programistami ze wszystkich pomorskich szkół podstawowych  w ramach Ligi Zadaniowej z Informatyki. Rywalizacja polegała na rozwiązywaniu problemów z różnych dziedzin nauki, za pomocą własnych programów komputerowych. W drugim etapie, powiatowym Kuba zdobył tytuł Laureata, kwalifikując się jednocześnie...Wtryna SP6 w Kwidzynie