Oferta językowa w naszej szkole jest bardzo szeroka. Dzieci mają możliwość obcowania z językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Dużym atutem jest to, że nie tylko podczas standardowych lekcji, ale także na zajęciach w świetlicy. Nasi nauczyciele języków obcych stosują różnorodne metody aktywizujące. Dzieci uczą się poprzez realizację projektów, gry i zabawy. Zapraszamy na prezentację przygotowaną przez p. Weronikę Gruzę – nauczycielkę j. angielskiego w klasach 1-3.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/02/hello-gb3cecf198_1920-1024x747.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/02/hello-gb3cecf198_1920-150x150.pngadminBez kategoriiOferta językowa w naszej szkole jest bardzo szeroka. Dzieci mają możliwość obcowania z językiem angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. Dużym atutem jest to, że nie tylko podczas standardowych lekcji, ale także na zajęciach w świetlicy. Nasi nauczyciele języków obcych stosują różnorodne metody aktywizujące. Dzieci uczą się poprzez realizację projektów,...Wtryna SP6 w Kwidzynie