Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!
Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela serwis www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną – do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)
Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
  • dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
  • dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)
Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz tempo rozwiązywania (im szybciej, tym lepiej).
Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl, a następnie
kliknąć przycisk „Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej
Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).
Gorąco zachęcamy do udziału!
adminBez kategoriiSerwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej! Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela serwis www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1) Dyktando na Dzień Edukacji...Wtryna SP6 w Kwidzynie