W 2021 roku Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego przypada  na 10 października (niedziela). Celem  światowego dnia zdrowia  psychicznego jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa  na  problematykę chorób psychicznych  oraz dążenie do promowania właściwych postaw ludzkich wobec osób cierpiących  na zaburzenia  psychiczne.
Zdrowie psychiczne w nierównym świecie   to   hasło  światowego  dnia  zdrowia psychicznego  na  2021r.

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/10/sdzp-1024x732.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/10/sdzp-150x150.pngadminBez kategoriiW 2021 roku Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego przypada  na 10 października (niedziela). Celem  światowego dnia zdrowia  psychicznego jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa  na  problematykę chorób psychicznych  oraz dążenie do promowania właściwych postaw ludzkich wobec osób cierpiących  na zaburzenia  psychiczne. Zdrowie psychiczne w nierównym świecie   to   hasło  światowego  dnia  zdrowia psychicznego...Wtryna SP6 w Kwidzynie