W dniu 13.10.21r nasza drużyna siatkarska z klasy 7a zaproszona została na Turniej Młodziczek o Puchar Dyrektora LO nr5 w Grudziądzu.
Po dobrej grze i w serdecznej atmosferze nasze zawodniczki ze Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego zdobyły srebrne medale.
GRATULUJEMY udanego występu i dziękujemy za miłą niespodziankę przy okazji Dnia Nauczyciela.

adminBez kategoriiW dniu 13.10.21r nasza drużyna siatkarska z klasy 7a zaproszona została na Turniej Młodziczek o Puchar Dyrektora LO nr5 w Grudziądzu. Po dobrej grze i w serdecznej atmosferze nasze zawodniczki ze Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego zdobyły srebrne medale. GRATULUJEMY udanego występu i dziękujemy za miłą niespodziankę przy okazji Dnia Nauczyciela.Wtryna SP6 w Kwidzynie