01.10.2021r każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr.6 z Oddziałami Integracyjnymi mógł sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tabliczki mnożenia. Na parterze, na głównym korytarzu  starsi uczniowie z klas VIII byli Egzaminatorami według maxymy „Starsi sprawdzają czy młodsi tabliczkę mnożenia znają„. W przerwach międzylekcyjnych uczniowie tłumnie odwiedzali stanowiska Ekspertów.

„Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim uczniom którzy zdali a tym którym się nie powiodło zachęcamy do powtórki i podejścia do kolejnej próby zdania egzaminu on-line na stronie wmtday.com.

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w tej edycji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia oraz Naszym szkolnym Ekspertom: Igorowi, Jakubowi, Tymoteuszowi, Marcelowi, Natalii, Nikoli i Julicie.

BRAWO WY!

 

adminBez kategorii01.10.2021r każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr.6 z Oddziałami Integracyjnymi mógł sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tabliczki mnożenia. Na parterze, na głównym korytarzu  starsi uczniowie z klas VIII byli Egzaminatorami według maxymy 'Starsi sprawdzają czy młodsi tabliczkę mnożenia znają'. W przerwach międzylekcyjnych uczniowie tłumnie odwiedzali stanowiska Ekspertów. 'Tabliczkowa wiedza”...Wtryna SP6 w Kwidzynie