W dniach 4-10 października 2021 roku obchodzony jest Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji.
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie włącza się w obchody. Motywem przewodnim dla całego tygodnia jest hasło zaproponowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji Jesteśmy różni-jesteśmy razem. Pracownicy poradni podejmują w tym zakresie różnorodne działania skierowane do rodziców i dzieci. W codziennej pracy pedagodzy, psycholodzy i logopedzi Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych diagnozują dzieci z podejrzeniem dysleksji, udzielają porad, konsultacji oraz prowadzą terapie dla dzieci.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/10/dysleksja.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/10/dysleksja-150x150.jpgadminBez kategoriiW dniach 4-10 października 2021 roku obchodzony jest Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie włącza się w obchody. Motywem przewodnim dla całego tygodnia jest hasło zaproponowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji Jesteśmy różni-jesteśmy razem. Pracownicy poradni podejmują w tym zakresie różnorodne działania skierowane do rodziców i dzieci. W codziennej...Wtryna SP6 w Kwidzynie