Rozpoczęły się upragnione wakacje. Bądźcie radośni i swobodni, a zarazem rozważni, przewidujący i ostrożni.
Wypoczywajcie i nigdy nie zapomnijcie o bezpieczeństwie.
Życzę wszystkim niczym niezmąconej radości, wakacji obfitujących w nowe doświadczenia i przyjaźnie. Niech te wakacje będą szczęśliwe i dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń i niezwykłych przygód.  Udanych wakacji i fantastycznych przeżyć z najbliższymi..
Wszystkim Rodzicom, Wychowawcom, Nauczycielom i Pracownikom życzę udanego wypoczynku, dobrego zdrowia, bezpiecznych podróży i wyjątkowej, słonecznej pogody.
Lidia Nowacka
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/07/beach-1836467_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/07/beach-1836467_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiRozpoczęły się upragnione wakacje. Bądźcie radośni i swobodni, a zarazem rozważni, przewidujący i ostrożni. Wypoczywajcie i nigdy nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Życzę wszystkim niczym niezmąconej radości, wakacji obfitujących w nowe doświadczenia i przyjaźnie. Niech te wakacje będą szczęśliwe i dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń i niezwykłych przygód.  Udanych wakacji i fantastycznych przeżyć z najbliższymi.. Wszystkim...Wtryna SP6 w Kwidzynie