Dzieciaki, Małe i DUŻE !

Niech uśmiechnięte będą Wasze buzie,

niech słońce skłania Was do aktywności

i niech szaleństwo w głowach zagości.

Czerpcie garściami ze źródeł młodości,

w zdrowiu, bezpiecznie i „w odległości”.

Co dzień, KOCHANI,  uczcie się pilnie,

czy w moich murach, czy to mobilnie.

I się nie spieszcie do dorosłości,

bo potem się tęskni do sielskiej młodości.

                                           Wasza SZÓSTKA

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/06/gift-553139_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/06/gift-553139_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiDzieciaki, Małe i DUŻE ! Niech uśmiechnięte będą Wasze buzie, niech słońce skłania Was do aktywności i niech szaleństwo w głowach zagości. Czerpcie garściami ze źródeł młodości, w zdrowiu, bezpiecznie i „w odległości”. Co dzień, KOCHANI,  uczcie się pilnie, czy w moich murach, czy to mobilnie. I się nie spieszcie do dorosłości, bo potem się tęskni do sielskiej...Wtryna SP6 w Kwidzynie