Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie zachęca państwa do zapoznania się z programem wczesnej interwencji pn. Fred Goes Net skierowanym do osób w wieku 13-19 lat, które używają alkoholu lub środków odurzających, substancji psychotropowych, środków zastępczych lub nowych substancji psychoaktywnych w sposób okazjonalny lub szkodliwy i doświadczają związanych z tym problemów.

Do programu FreD mogą zgłosić się osoby, które:
-zostały zatrzymane przez policję za posiadanie narkotyków, picie alkoholu w miejscach publicznych lub inne wykroczenia związane z zażywaniem narkotyków lub spożywaniem alkoholu
-mają problemy w szkole związane z zażywaniem narkotyków/piciem alkoholu
-są pod nadzorem kuratora, który zwraca uwagę na ich problemy związane z używaniem narkotyków, alkoholu
-mają problemy, trudności, konflikty z rodzicami związane z używaniem narkotyków/alkoholu
Pełna lista realizatorów programu FreD oraz wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie:
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/12/fred.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/12/fred-150x150.pngadminBez kategoriiKomenda Powiatowa Policji w Kwidzynie zachęca państwa do zapoznania się z programem wczesnej interwencji pn. Fred Goes Net skierowanym do osób w wieku 13-19 lat, które używają alkoholu lub środków odurzających, substancji psychotropowych, środków zastępczych lub nowych substancji psychoaktywnych w sposób okazjonalny lub szkodliwy i doświadczają związanych z tym...Wtryna SP6 w Kwidzynie