W Szkole Podstawowej nr 6 od dwóch tygodni prawdziwe piernikowe szaleństwo!

Wycinanie, pieczenie, ozdabianie pierniczków, które zostaną przekazane do kwidzyńskiego Hospicjum oraz do sióstr Benedyktynek. Pani Maria  Łepska pokierowała całą akcją. Z pomocą przybyły też: Elżbieta Zardzewiały oraz Zofia Cieślakowska.

Codziennie przychodziły małe grupki dzieci, które robiły ciasteczka, a potem pięknie je przyozdabiały.
Piernikowy zapach roznosił się po całej szkole i niejednego do piernikowego lasu zwabił…

Było przy tym mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, śpiewania kolęd, a także świątecznych tańców. Aż miło było patrzeć na te piękne, zadowolone buźki. Nie poddajemy się Covidovi-19 tylko działamy.

Brawo dzieciaki, brawo nauczyciele i pracownicy szóstki!

Dziękujemy WSZYSTKIM piernikowym pomocnikom.

Poniżej foto relacja.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/12/christmas-2939156_1920-1024x775.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/12/christmas-2939156_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiW Szkole Podstawowej nr 6 od dwóch tygodni prawdziwe piernikowe szaleństwo! Wycinanie, pieczenie, ozdabianie pierniczków, które zostaną przekazane do kwidzyńskiego Hospicjum oraz do sióstr Benedyktynek. Pani Maria  Łepska pokierowała całą akcją. Z pomocą przybyły też: Elżbieta Zardzewiały oraz Zofia Cieślakowska. Codziennie przychodziły małe grupki dzieci, które robiły ciasteczka, a potem pięknie...Wtryna SP6 w Kwidzynie