W piątek 16.10.20 odbyły się zawody sportowe w koszykówce chłopców 3×3 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnejetap powiatowy.

W Igrzyskach Dzieci Koplin Miłosz 6e, Król Eliasz 6e, Schmidt Bartosz 6e, Soja Bartosz 6e zajęli I miejsce!!! I awansowali do półfinału wojewódzkiego.

adminBez kategoriiW piątek 16.10.20 odbyły się zawody sportowe w koszykówce chłopców 3x3 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bobiński Michał 8a, Kaczor Stanisław 8a, Mikulski Oskar 8a, Rębisz Paweł 8a wywalczyła II miejsce!!! W Igrzyskach Dzieci Koplin Miłosz 6e, Król Eliasz 6e, Schmidt Bartosz 6e,...Wtryna SP6 w Kwidzynie