Tegoroczne świętowanie DEN przebiegać musi w zupełnie innej formie, atmosferze niż dotychczas.
Nie odbywają się żadne wielkie uroczystości z powodu pandemii, która mocno utrudniła nam życie.
Uczniowie SP6 pod opieką pań: Elżbiety Zardzewiały, Renaty Preibisz i Zofii Cieślakowskiej przygotowali, mimo tych wszystkich utrudnień montaż słowno – muzyczny, który można obejrzeć wskazanym poniżej.

Życzymy miłego odbioru, a Paniom dziękujemy za uczczenie święta ludzi oświaty w ten wyjątkowy sposób.
Nagraniem i montażem zajęła się p. Ewa Wiercińska.

Zapraszamy!

adminBez kategoriiTegoroczne świętowanie DEN przebiegać musi w zupełnie innej formie, atmosferze niż dotychczas. Nie odbywają się żadne wielkie uroczystości z powodu pandemii, która mocno utrudniła nam życie. Uczniowie SP6 pod opieką pań: Elżbiety Zardzewiały, Renaty Preibisz i Zofii Cieślakowskiej przygotowali, mimo tych wszystkich utrudnień montaż słowno - muzyczny, który można obejrzeć wskazanym...Wtryna SP6 w Kwidzynie