Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną„, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady
Ministrów Mateusza Morawieckiego.
Zakup masztów i flag dla każdej z gmin.
Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy
dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, aby również Państwa szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia.
W jaki sposób wziąć udział w projekcie?
Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o poinformowanie
uczniów, nauczycieli i rodziców o możliwości oddania głosów poparcia.
Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.
W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
bialo-czerwona@mc.gov.pl, tel. 532 519 877.
Serdecznie zapraszam do udziału w akcji!
_Z poważaniem_
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/10/flag-1488032_1920-1024x661.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/10/flag-1488032_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiSerdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną', realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Zakup masztów i flag dla każdej z gmin. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie...Wtryna SP6 w Kwidzynie