Z okazji nowego roku szkolnego składam wszystkim Uczniom najserdeczniejsze życzenia spokojnej, interesującej i satysfakcjonującej nauki. Niech  zdobyta wiedza, odkrywanie nauki i jej praw umożliwia osiąganie sukcesów, a szkoła będzie miejscem, do którego przychodzi się z chęcią, mając przy tym poczucie bezpieczeństwa.

Niech ten rok szkolny będzie bogaty w powodzenia dydaktyczne  i wychowawcze, pokłady radości i przyjaźni.

Drodzy Uczniowie, doskonaląc się, pamiętajcie „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami…”

Wszystkim Rodzicom/ opiekunom życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci oraz licznych miłych przeżyć związanych z ich wynikami i dokonaniami. Zadowolenia z Waszych pociech, dobrej współpracy ze szkołą, wytrwałości i wyrozumiałości.

Pozdrawiam

Lidia Nowacka – dyrektor szkoły

 

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/09/autumn-1657662_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/09/autumn-1657662_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiZ okazji nowego roku szkolnego składam wszystkim Uczniom najserdeczniejsze życzenia spokojnej, interesującej i satysfakcjonującej nauki. Niech  zdobyta wiedza, odkrywanie nauki i jej praw umożliwia osiąganie sukcesów, a szkoła będzie miejscem, do którego przychodzi się z chęcią, mając przy tym poczucie bezpieczeństwa. Niech ten rok szkolny będzie bogaty w powodzenia...Wtryna SP6 w Kwidzynie