Pozdrawiamy Was w imieniu Waszych nauczycieli.
Rozpoczyna się realizacja Waszych życiowych planów i zamierzeń.
Już jutro niezwykle ważne wydarzenie – pierwszy z trzech dni Egzaminu Ósmoklasisty. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, wszystko zostało przygotowane, byście bezpiecznie mogli podejść do najważniejszych dla Was sprawdzianów.
Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne siły i wiedzę.
Niech będzie przede wszystkim łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów.
Życzymy każdemu powodzenia na egzaminie, by 8 lat nauki zaowocowało dobrymi wynikami, które pozwolą Wam dostać się do nowej wymarzonej szkoły.

Wierzymy w Was!

Dyrekcja Szkoły

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/06/graduation-3870756_1920-1024x1024.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/06/graduation-3870756_1920-150x150.pngadminBez kategoriiPozdrawiamy Was w imieniu Waszych nauczycieli. Rozpoczyna się realizacja Waszych życiowych planów i zamierzeń. Już jutro niezwykle ważne wydarzenie - pierwszy z trzech dni Egzaminu Ósmoklasisty. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, wszystko zostało przygotowane, byście bezpiecznie mogli podejść do najważniejszych dla Was sprawdzianów. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania...Wtryna SP6 w Kwidzynie