Konkurs dla klas I – VIII o tytuł „Klasa na szóstkę”
z okazji Święta Szkoły zakończony.

Prace konkursowe można zobaczyć tu : Logo SP6Moja SzkołaMój dzień z kwarantanny

                                                                                       

Gratulujemy!

 WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY

Klasa Quiz o patronie Test prawda/ fałsz o SP6 Logo SP6 Mój dzień z kwarantanny Moja szkoła.
Quiz w języku angielskim
(hiszpańskim)
#hot 6 Challenge dla szóstki Tytuł
Ia „Klasa na szóstkę”
Ib „Klasa na szóstkę”
Ic
Id „Klasa na szóstkę”
IIa
IIc „Klasa na szóstkę”
IId
IIIa
IIIc
IIId
IVa „Klasa na szóstkę”
IVb
IVc „Klasa na szóstkę”
Va
Vc „Klasa na szóstkę”
Ve „Klasa na szóstkę”
Vf „Klasa na szóstkę”
VIa
VIb „Klasa na szóstkę”
VId
VIf
VIIa
VIIf
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/06/trophy-3037778_1280-1024x814.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/06/trophy-3037778_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiKonkurs dla klas I – VIII o tytuł „Klasa na szóstkę” z okazji Święta Szkoły zakończony. Prace konkursowe można zobaczyć tu : Logo SP6,  Moja Szkoła,  Mój dzień z kwarantanny                                                                                         Gratulujemy!  WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI ŚWIĘTA SZKOŁY Klasa Quiz o patronie Test prawda/ fałsz o SP6 Logo SP6 Mój dzień z kwarantanny Moja szkoła. Quiz w języku angielskim (hiszpańskim) #hot 6...Wtryna SP6 w Kwidzynie