W związku z sytuacją epidemiologiczną, zamknięciem szkół oraz trudną dla ucznia samodzielną nauką w domu, mogą wystąpić w Państwa rodzinach trudności, które wymagać będą wsparcia psychologicznego. Istnieje możliwość konsultacji ze mną poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Ponadto w Internecie dostępnych jest wiele poradników na temat tego, jak radzić sobie ze stresem i trudną sytuacją podczas pandemii. Warto z nich korzystać.

Zachęcam do skorzystania z Kwidzyńskiego Telefonu Zaufania. Wykwalifikowani psychologowie i terapeuci oferują wsparcie mieszkańcom naszego miasta – dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom pod numerem 88 77 82 500  przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 23:00.

Zainicjowana została także akcja Psychologowie dla społeczeństwa – jest to wspólna inicjatywa psychologów i psychoterapeutów, w ramach której oferowane jest bezpłatne wsparcie dla osób, które zmagają się z problemami psychicznymi podczas stanu zagrożenia epidemicznego. Pomocy udzielają wykwalifikowani specjaliści, którzy na co dzień pracują zarówno w prywatnych gabinetach, jaki i szpitalach, przychodniach i poradniach. Lista specjalistów wraz z danymi do kontaktu dostępna jest na stronie:
https://www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl/kontakt

Pozdrawiam i życzę zdrowia –  psycholog Ewa Rubaj – Biskupska

adminBez kategoriiW związku z sytuacją epidemiologiczną, zamknięciem szkół oraz trudną dla ucznia samodzielną nauką w domu, mogą wystąpić w Państwa rodzinach trudności, które wymagać będą wsparcia psychologicznego. Istnieje możliwość konsultacji ze mną poprzez dziennik elektroniczny Librus. Ponadto w Internecie dostępnych jest wiele poradników na temat tego, jak radzić sobie ze stresem...Wtryna SP6 w Kwidzynie