Data: 26.04.2024r.

Czas trwania: 11.30 – 15.00

Miejsce: SP 6

Klasy: siódme

 

Przebieg finału:

 1. 30 – ustawienie Drużyn ( przed dużym tarasem) p. Karolina Dubieniecka, p. Anna Trzcińska, p. Beata Rublewska, p. Anna Khalimon, rozdanie koszulek (p. Karolina Dubieniecka);
 2. Ustawienie Ekoludków ( ogrodzenie placu zabaw) – Ewa Rubaj – Biskupska, p. Alina Kłos, p. Barbara Michalik, p. Elżbieta Kolata,           p. Weronika Gruza ( 4 zadanie WALKI) i ich ocena przez członków sztabu, sprawdzenie obecnościustalenie liczby uczniów nieobecnych;
 3. 45powitanie wszystkich gości, przedstawienie Drużyn (okrzyk drużyn) – prowadząca p. Jolanta Drypa;
 4. Podsumowanie poszczególnych etapów Programu, zapoznanie uczestników  z  regulaminem Finału – Wiesława Strzelczyk (Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych);
 5. 00 – start Drużyn;
 6. Teczki z zadaniami odbierają wychowawcy klas (ze schodów tarasu dużego);
 7. 00 – 14.30 – rozwiązywanie zadań w wyznaczonych klasach (parter, piętro);
 8. Zadania rozwiązywane są w szkole (4 stacje sportowe) oraz na terenie miasta (6 stacji) przez drużyny w składzie: uczniowie i dorosły opiekun;
 9. Do 14.30 – Drużyny oddają teczki w punkcie zdawania teczek ( przy sekretariacie szkolnym). Szkolni koordynatorzy Programu mogą opuścić SP6 wtedy, gdy wszystkie drużyny z danej szkoły oddały swoje teczki z zadaniami;
 10. 30 – 12.30 – s. 23 przygotowanie i rozdanie bułek do poszczególnych sal (18 koszyków), wody, kubeczków plastikowych dla Drużyn p. Maria Biedrzycka, p. Katarzyna Sipa, p. Iwona Guzanowska, p. Wioletta Hilar, p. Aneta Karatysz, p. Grażyna Młot;
 11. Wszystkie teczki z zadaniami zostaną zdeponowane w szafie pancernej w Urzędzie Miejskim w Kwidzynie i przechowane do czasu rozpoczęcia prac Komisji Konkursowej.
 12. Ogłoszenie wyników- 7 maja 2024r (wtorek), godz. 13.40, SP6, boisko szkolne (jak podczas Finału).
 13. 30 – prezentacja multimedialna (wyświetlona na parterze – wyjście na boisko szkole i na tarasie) – p. Dawid Reschke i koło medialne;
 14. Stołówka – 11.00 – 12.30 obiad s. 7 – Ewelina Wołoszyn, p. Marzena Smolińska, p. Renata Preibisz, p. Anna Kowalczyk, p. Marlena Kosakowska, p. Małgorzata Kaczor (dla uczniów SP6 zapisanych na obiady), od 11.00 obiady dla klas: 7a, 7b, 7c, 7d;
 15. Kawiarenka – 30 – 14.30 ( panie z obsługi od 10.35 przygotują kawiarenkę) s. 22 – p. Joanna Roszkowska – Chatys, p. Natalia Kędziora, Magdalena Krol (dla dyrektorów, koordynatorów, pracowników U. M., nauczycieli);
 16. Nagłośnienie –30 p. Maciej Zimnicki (oddelegowanie SPOMS);
 17. Stacje sportowe – Iwona Szafarewicz i p. Grażyna Piórkowska, p. Romualda Stępień i p. Maria Łepska, p. Stanisław Marecki, p. Marek Wodziński, p. Magdalena Walenczewska, p. Paweł Walor;
 18. Świetlica – zgodnie z grafikiem i Ewa Oleksiak, Magdalena Wiśniewska, p. Dorota Żyła, p. Teresa Banasiak.

W scenariuszu dopuszczalne są zmiany ze względu na różne sytuacje losowe.

Opracowała: Karolina Dubieniecka

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/dobrywybor-1024x519.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/03/dobrywybor-150x150.pngadminBez kategorii  Data: 26.04.2024r. Czas trwania: 11.30 – 15.00 Miejsce: SP 6 Klasy: siódme   Przebieg finału: 30 – ustawienie Drużyn ( przed dużym tarasem) p. Karolina Dubieniecka, p. Anna Trzcińska, p. Beata Rublewska, p. Anna Khalimon, rozdanie koszulek (p. Karolina Dubieniecka); Ustawienie Ekoludków ( ogrodzenie placu zabaw) – Ewa Rubaj – Biskupska, p. Alina...Wtryna SP6 w Kwidzynie