12 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy 1058 rocznicę chrztu Polski. W ramach uroczystości klasy przygotowały niezwykłe orszaki wczesnopiastowskie, transparenty, plakaty i stroje. Gościliśmy u nas Mieszka, Dobrawę, duchownych, wojów książęcych, niewiasty, chłopów i chłopki.
Jak było? Zobaczcie sami!
Wykonane przy użyciu sprzętu z programu:
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosci
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/04/IMG_3524-min-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/04/IMG_3524-min-150x150.jpgadminBez kategorii12 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy 1058 rocznicę chrztu Polski. W ramach uroczystości klasy przygotowały niezwykłe orszaki wczesnopiastowskie, transparenty, plakaty i stroje. Gościliśmy u nas Mieszka, Dobrawę, duchownych, wojów książęcych, niewiasty, chłopów i chłopki. Jak było? Zobaczcie sami! Wykonane przy użyciu sprzętu z programu: #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci @LaboratoriaPrzyszlosciWtryna SP6 w Kwidzynie