Drogi Rodzicu,
jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozwijało się na wielu płaszczyznach, zarówno naukowych, jak i artystycznych, ale nie zatraciło w sobie dziecięcej natury, wstąp do naszej Szóstki. Wiemy jak połączyć naukę z zabawą, mamy najlepszych specjalistów i pochylamy się nad każdym uczniem indywidualnie.
Zapraszamy do naszej bajki…

Autorzy filmu:
Scenariusz: Pani Jolanta Drypa;
Reżyseria i montaż: Pan Dawid Reschke;
Zdjęcia: koło medialne pod opieką Pana Dawida Reschke: Paweł Markowski, Wiktor Widziajło, Ksawery Nazorek, Julianna Dobosz, Dawid Zmorzyński, Michał Zakrzewski, Cyprian Grużewski, Marcin Bielewski;
Oprawa muzyczna: Pani Joanna Roszkowska Chatys;
Piosenki w wykonaniu uczniów SP6 w Kwidzynie.
Wystąpili dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szóstki.
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/03/witajciewnaszejbajce-1024x532.pnghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2024/03/witajciewnaszejbajce-150x150.pngadminBez kategoriiDrogi Rodzicu, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozwijało się na wielu płaszczyznach, zarówno naukowych, jak i artystycznych, ale nie zatraciło w sobie dziecięcej natury, wstąp do naszej Szóstki. Wiemy jak połączyć naukę z zabawą, mamy najlepszych specjalistów i pochylamy się nad każdym uczniem indywidualnie. Zapraszamy do naszej bajki... Autorzy...Wtryna SP6 w Kwidzynie