• Podręczniki: komplet podręczników dzieci otrzymają w szkole z początkiem roku szkolnego, z wyjątkiem podręczników do religii „Poznaję Boży świat” wyd. Jedność Kielce
  • Podstawowe wyposażenie: piórnik, 3 zeszyty w trzy linie–kolorowe, 3 zeszyty w kratkę, zeszyt do korespondencji/informacji, patyczki do liczenia, linijka ok. 20 cm, temperówka, ołówki HB lub B, gumka do zmazywania, ryza papieru białego, ryza kolorowego papieru, teczka papierowa A4, krepa/bibuła – 6 podstawowych kolorów, taśma dwustronna, obuwie zmienne z białą podeszwą.
  • Przybory do plastyki: gruba teczka tekturowa z rączką (podpisana), plastelina (podstawowe kolory), blok techniczny (białe kartki), blok rysunkowy i techniczny (kolorowe kartki), 3 kleje w sztyfcie, nożyczki, farby plakatowe, pędzle różnej grubości, kubek plastikowy do pędzelków, pastele mokre, kredki ołówkowe.
  • Wychowanie fizyczne: worek na strój gimnastyczny (podpisany), biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, skarpetki, obuwie sportowe z białą podeszwą.
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/08/school-3592120_1920-1024x681.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2020/08/school-3592120_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiPodręczniki: komplet podręczników dzieci otrzymają w szkole z początkiem roku szkolnego, z wyjątkiem podręczników do religii „Poznaję Boży świat” wyd. Jedność Kielce Podstawowe wyposażenie: piórnik, 3 zeszyty w trzy linie–kolorowe, 3 zeszyty w kratkę, zeszyt do korespondencji/informacji, patyczki do liczenia, linijka ok. 20 cm, temperówka, ołówki HB lub...Wtryna SP6 w Kwidzynie