Z ogromną przyjemnością pragnę wszystkich poinformować, że uczennica klasy VIII b Magdalena Kołacka została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu PlastycznegoŻyczenia wielkanocne dla Franciszka„. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac z całej Polski. Wszystkie były bardzo piękne i na wysokim poziomie. Praca Magdy została zauważona i nagrodzona. Kartka Magdy zostanie wysłana z życzeniami do Papieża Franciszka. Jest to niesamowite wyróżnienie i zaszczyt.

Brawo Magda! Gratulacje!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2023/04/colored-pencils-374147_1280-1024x682.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2023/04/colored-pencils-374147_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiZ ogromną przyjemnością pragnę wszystkich poinformować, że uczennica klasy VIII b Magdalena Kołacka została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 'Życzenia wielkanocne dla Franciszka'. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac z całej Polski. Wszystkie były bardzo piękne i na wysokim poziomie. Praca Magdy została zauważona i nagrodzona. Kartka Magdy zostanie wysłana z...Wtryna SP6 w Kwidzynie