Drodzy Uczniowie Klas Ósmych,

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi Waszą wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki w szkole.
Niech lata nauki zaowocują wynikami, które spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą kontynuować naukę w wybranej szkole, a tym samym rozwijać pasje i umiejętności.
 
Życzymy silnego poczucia własnej wartości, roztropności i skupienia podczas egzaminów.
Niech przez najbliższe dni towarzyszy Wam wiara we własne siły i wiedzę.

Wierzymy w Was!

Połamania długopisów!

Powodzenia!

Rodzicom Ósmoklasistów życzymy wiele spokoju i satysfakcji 🙂
 

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/boy-3653385_1920-1024x683.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/boy-3653385_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiDrodzy Uczniowie Klas Ósmych, Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie - egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi Waszą wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki w szkole. Niech lata nauki zaowocują wynikami, które spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą kontynuować naukę w wybranej szkole, a tym samym rozwijać pasje i umiejętności.   Życzymy silnego poczucia własnej wartości, roztropności...Wtryna SP6 w Kwidzynie