Uczniowie klas VII uczestniczą w III etapie programu Dobry Wybór  – Obszar  „Społeczność”. Zadanie polegało na opracowaniu prezentacji multimedialnej nt. „Jakie są skutki palenia tytoniu?” po wcześniejszym obejrzeniu filmu pt. „Nikotyna- legalny narkotyk” . Oto Nasze prezentacje wykonane przez drużyny :

Klasa 7e


kliknij, aby zobaczyć więcej

Klasa 7f


kliknij, aby zobaczyć więcej

Klasa 7b

 


kliknij, aby zobaczyć więcej

Klasa 7a

kliknij, aby zobaczyć więcej

Klasa 7d


kliknij, aby zobaczyć więcej

Klasa 7c


kliknij, aby zobaczyć więcej

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/04/dobry_wybor.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2019/04/dobry_wybor-150x150.jpgadminBez kategoriiUczniowie klas VII uczestniczą w III etapie programu Dobry Wybór  - Obszar  „Społeczność”. Zadanie polegało na opracowaniu prezentacji multimedialnej nt. „Jakie są skutki palenia tytoniu?” po wcześniejszym obejrzeniu filmu pt. „Nikotyna- legalny narkotyk” . Oto Nasze prezentacje wykonane przez drużyny : Klasa 7e kliknij, aby zobaczyć więcej Klasa 7f kliknij, aby zobaczyć więcej Klasa...Wtryna SP6 w Kwidzynie