Klasa 2a wraz z wychowawczynią p. Grażyną Młot odkrywała bieguny zimna. Dzieci poprzez zabawę poznawały i porównywały życie, roślinność, zwierzęta Antarktydy i Arktyki. Nauczyły się korzystać z różnych dostępnych żródeł takich jak encyklopedie, leksykony, wikipedię itp. Dużo radości sprawiła im zabawa w Pingwinka, a także działania matematyczne na krach. Podczas zajęć spotkały bohaterów lektury „Zaczarowana zagroda„. To były wspaniałe zajęcia, o czym można się przekonać, oglądając fotorelację.
https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/03/emperor-penguins-gc3d536fd1_1280-1024x768.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2022/03/emperor-penguins-gc3d536fd1_1280-150x150.jpgadminBez kategoriiKlasa 2a wraz z wychowawczynią p. Grażyną Młot odkrywała bieguny zimna. Dzieci poprzez zabawę poznawały i porównywały życie, roślinność, zwierzęta Antarktydy i Arktyki. Nauczyły się korzystać z różnych dostępnych żródeł takich jak encyklopedie, leksykony, wikipedię itp. Dużo radości sprawiła im zabawa w Pingwinka, a także działania matematyczne na krach....Wtryna SP6 w Kwidzynie