W dniu 28 października 2021 odbył się w szkole Etap Kwalifikacyjny Ligi Zadaniowej Programu Zdolni z Pomorza z Informatyki.

Na stronie zdolnizpomorza.pl opublikowano listy osób, które zakończyły powodzeniem rundę kwalifikacyjną.
Wynika z nich, że do kolejnego, powiatowego etapu  konkursu zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły: Jan Niedbalski z klasy 8c i Jakub Wąsik z klasy 8b.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie Ligi Zadaniowej.

 

adminBez kategoriiW dniu 28 października 2021 odbył się w szkole Etap Kwalifikacyjny Ligi Zadaniowej Programu Zdolni z Pomorza z Informatyki. Na stronie zdolnizpomorza.pl opublikowano listy osób, które zakończyły powodzeniem rundę kwalifikacyjną. Wynika z nich, że do kolejnego, powiatowego etapu  konkursu zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły: Jan Niedbalski z klasy 8c i...Wtryna SP6 w Kwidzynie