Święto Niepodległości można uczcić na różne sposoby. Tak obchodziły je zawodniczki klasy 7a z naszej szkoły.
Iga Dobosz, Ola Kasztelan, Matylda Wróblewska, Roksana Nazorek, Julia Gółkowska, Julia Winnicka, Aniela Wiśniewska, Zosia Frejnagiel, Daria Bylczyńska wzięły udział w Turnieju Trójek Siatkarskich.
Organizatorem zawodów było KCSiR w Kwidzynie.
Świetny pomysł! Patriotycznie i zdrowo!
Dziękujemy Panu Markowi Wodzińskiemu za informację.

adminBez kategoriiŚwięto Niepodległości można uczcić na różne sposoby. Tak obchodziły je zawodniczki klasy 7a z naszej szkoły. Iga Dobosz, Ola Kasztelan, Matylda Wróblewska, Roksana Nazorek, Julia Gółkowska, Julia Winnicka, Aniela Wiśniewska, Zosia Frejnagiel, Daria Bylczyńska wzięły udział w Turnieju Trójek Siatkarskich. Organizatorem zawodów było KCSiR w Kwidzynie. Świetny pomysł! Patriotycznie i zdrowo! Dziękujemy Panu...Wtryna SP6 w Kwidzynie