Trwają zapisy na międzynarodowe, bezpłatne warsztaty “Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”!

„Koduj z Gigantami” to największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce, a także Chorwacji, Hiszpanii, Bośni, Słowacji, Chile i Meksyku.
Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Obecna edycja została rozszerzona również o zajęcia z matematyki.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w dniach 11-12.09., 18-19.09. oraz 25-26.09.2021 r.

Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także
zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

9. edycja akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – STARCIE GIGANTÓW PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER” umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.
W trakcie zajęć uczniowie będą mieli okazję stworzyć własną grę komputerową lub aplikację mobilną, a także zapoznać się z podstawami jednego z języków programowania.
Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8 oraz przyszli maturzyści mogą wziąć udział w zajęciach online z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi.
Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń musi indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Wydarzeniu towarzyszą konkursy dla uczestników warsztatów oraz całych szkół, które są okazją do wykazania się wiedzą
programistyczną, a także do zdobycia atrakcyjnych nagród.

Jest to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w programowaniu i dowiedzieć się więcej o ścieżce edukacji prowadzącej do zawodu w branży IT.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW KODUJ Z GIGANTAMI WRZESIEŃ 2021

adminBez kategoriiTrwają zapisy na międzynarodowe, bezpłatne warsztaty “Koduj z Gigantami – Starcie Gigantów”! 'Koduj z Gigantami' to największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce, a także Chorwacji, Hiszpanii, Bośni, Słowacji, Chile i Meksyku. Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych...Wtryna SP6 w Kwidzynie