Program „Szkoła Przyjazna Wodzie – AKTYWNI BŁĘKITNI” adresowany jest do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i ma na celu zintegrowane działanie na rzecz edukacji ekologicznej, a w szczególności w zakresie dbałości o wodę i znajomość zasad bezpiecznego korzystania z rekreacji wodnej.
W ramach realizacji w/w programu, rozpoczęła się ogólnopolska kampania edukacyjna Wód Polskich #_Wody to nie śmietnik_.
Na potrzeby kampanii stworzony został spot filmowy pn. „Portret pamięciowy„,mający za zadanie zwrócenie uwagi na problem zaśmiecania wód i terenów przywodnych.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/woda-min-1024x527.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/woda-min-150x150.jpgadminBez kategoriiProgram 'Szkoła Przyjazna Wodzie – AKTYWNI BŁĘKITNI' adresowany jest do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i ma na celu zintegrowane działanie na rzecz edukacji ekologicznej, a w szczególności w zakresie dbałości o wodę i znajomość zasad bezpiecznego korzystania z rekreacji wodnej. W ramach realizacji w/w programu, rozpoczęła się ogólnopolska kampania...Wtryna SP6 w Kwidzynie