Sześcioro uczniów naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Spojrzeć prawdzie w oczy”.
Na konkurs nadesłano ponad 400 prac z całej Polski, które były na bardzo wysokim poziomie.
Swoja kreatywnością i pomysłowością wykazali się następujący uczniowie ,którzy zostali zauważeni i nagrodzeni w konkursie –Emilia Borawska kl VI e, Jan Meler kl VI b, Marta Jaworska kl VIa, Daria Plottke kl VII f, Aleksandra Kasztelan kl VIa, Alicja Mikulska kl VII e.

Uczniowie wykonali prace konkursowe pod opieką pani Elżbiety Zardzewiały.

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje!

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/drawing-428383_1920-1024x678.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/05/drawing-428383_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiSześcioro uczniów naszej szkoły zostało laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Spojrzeć prawdzie w oczy”. Na konkurs nadesłano ponad 400 prac z całej Polski, które były na bardzo wysokim poziomie. Swoja kreatywnością i pomysłowością wykazali się następujący uczniowie ,którzy zostali zauważeni i nagrodzeni w konkursie -Emilia Borawska kl VI e, Jan Meler kl...Wtryna SP6 w Kwidzynie