Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich pasjonatów matematyki, którzy chcą zmierzyć się z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Skierowany jest do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również do osób dorosłych.

Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online na portalu edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom zabawy odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, dzięki temu ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia nawiązujące do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).

Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To także szansa, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”.

https://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/math-1500720_1920-1024x575.jpghttps://sp6kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2021/04/math-1500720_1920-150x150.jpgadminBez kategoriiOgólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich pasjonatów matematyki, którzy chcą zmierzyć się z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Skierowany jest do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również do osób dorosłych. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online na portalu edukacyjnym...Wtryna SP6 w Kwidzynie