Jak co roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi.

Ma to na celu zwrócenie uwagi na globalne problemy i podniesienie świadomości w zakresie właściwego gospodarowania zasobami.
22 kwietnia, o godzinie 12:00, na stronie www.lekcjezklimatem.pl opublikowane zostaną wykłady i warsztaty dla młodzieży o bardzo zróżnicowanej tematyce. Każdy znajdzie coś interesującego.
Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

adminBez kategoriiJak co roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Ma to na celu zwrócenie uwagi na globalne problemy i podniesienie świadomości w zakresie właściwego gospodarowania zasobami. 22 kwietnia, o godzinie 12:00, na stronie www.lekcjezklimatem.pl opublikowane zostaną wykłady i warsztaty dla młodzieży o bardzo zróżnicowanej tematyce. Każdy znajdzie coś interesującego. Zachęcamy do zapoznania się...Wtryna SP6 w Kwidzynie